Anasayfa Teknoloji Haberleri RAW – Dünyanın En İyi Açık Dünya MMORP Oyunu Olmaya Aday

RAW – Dünyanın En İyi Açık Dünya MMORP Oyunu Olmaya Aday

by Teknoloji Hocan

Dünyanın en iyi MMORP (rol yapma) oyunu olmaya aday RAW henüz yapım aşamasında olsa da vadettiği özellikler şimdiden en iyi rol yapma oyunu olmaya aday. Öyle bir oyun ki belirtildiği gibi çıkarsa Gta 5‘i tarihe gömebilir. İşte RAW oyununun beklenen özellikleri ve RAW Gameplay:

  • 400km2 büyüklüğünde harita ve server ilk açıldığında bu harita bomboş bir şekilde oluşuyor. Oyuncular önce oylamayla bir vali belirliyor ve benzin istasyonundan tutun, madenlere, restoranlara kadar kendileri kaynak toplayarak işbirliği içinde bu binaları inşa ediyor ve şehir kendileri oluşturuyor.
  • İnşa Sistemi ile oyuncular yapmak istedikleri meslekler için önce bir bina inşa etmeli ve bu binanın inşası için para ve kaynak bulmalı veya sipariş vermeli.
  • Meslek Sistemi ile Vali’den tutun Çöpçüye kadar bütün meslekler olacak. Örneğin bir araba almak istiyorsanız önce birinin (veya sizin) serverda Galeri açması gerekicek.
RAW’ın çıkış tarihi ise henüz belli değil.
RAW Gameplay

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et