Anasayfa Teknoloji Haberleri Assassin’s Creed Valhalla Odinin Yolu

Assassin’s Creed Valhalla Odinin Yolu

by Ege

Assassin’s Creed Valhalla Hakkında

Serinin 12. oyunu olan bu değerli yapım bizleri sevindirse de bir yandan da üzdü bu nadide eserde yaklaşık olarak 16 dil desteklenirken değerli Ubisoft bizleri yine unutmuş geçtiğimiz ay Türkiye sosyal medya hesaplarını duyurup açan firma bununla ilgili Türkçe destekle ilgili bir haber vermedi sistem özelliklerinde ve de desteklenen dillerde de Türkçeyi gözlerimiz göremiyor. Oyunda ki karakterimizin ismi Eivor olacağını söyleyen yapımcılar karakterin eğitimli bir suikastçı olmadığını da eklemişler bu suikastçileri kollarında taşıdıkları gizli bıçaktan tanıyoruz bir başka gelen açıklama da şu yöndeydi level kasma olmadan kolumuzda bıçak oldukça güçlü olacağını bizlere söyledi yapımcı ekip.
Karakterin, dikkat çekmemek için kalabalıklar arasında çok iyi saklanabileceğini belirten yapımcılar, oyuncuların hiç olmadığı kadar etkileyici bir Assassin’s Creed deneyimi yaşayacağını belirtiyor. Bu tür vaatleri diğer oyun serilerinde de görmüştük fakat hep bir hayal kırıklığı olmuştu o yüzden sevgili dostlar fazla heyecanlanmadan beklemekte fayda var. Bir önceki oyunuyla seriyi çok farklı yönlere çeviren firma bazı oyunculardan olumsuz tepkiler almıştı ama beğenen kısım daha fazla olduğu için bu değişiklikleri geliştirerek hepsinin harmanlanmasıyla oluşan bir Assassin’s Creed göreceğiz gibi duruyor.
İlk defa bir Assassin’s Creed fragmanında heyecanlanan bendeniz XBOX‘ın düzenlediği dijital konferansta yayınlanan GAMEPLAY denilen fragmanın fragmanında bu hissi kaybetmiştim çünkü işin doğrusu biraz hayal kırıklığı yaratmıştı ben de ama sadece bende olmayacak ki tüm dünya oyuncuları buna tepki vererek YOUTUBE‘da dislike yağmuruna tuttu.
Ubisoft abimizi buna aldırış etmeyen firma benim ve diğer dünya oyuncularının da biraz kalbini kırdı çünkü bir oyuna dünya kadar para bayıldığımız bugünlerde üreticiyle oyuncular arasında sağlıklı bir ilişki olması şarttır bunu ben demiyorum bunu yaşadığımız örnekler diyor siz eğer biz oyunculara kulak asmaz iseniz kaybetmeye mahkumsunuz değerli yapımcılar. Oyuncularla arası iyi olan ve de oyuncularına ve yeni oyunculara değer veren ender firmalardan CD PROJEKT RED abimi burada saygıyla anmak istiyorum ülkemize sattıkları her oyunu Türkçe yapan bu değerli abimiz ülkemizde bir başka seviliyor. Onlar da bunu görecekler ki fırsatları oldukça denk geldikçe Türkiye de ki oyunculara da teşekkür etmekten geri kalmıyorlar bunu buradaki dağıtımcılığını yapan değerli Bilkom‘a verdikleri ödülden anlayabiliriz Witcher 3 makalemizi de buradan okuyabilirsiniz.
Değerli dostlar bugün elimden geldiğince sizlere keyifli bir bilgi sunmak istedim aynı zamanda kendi fikirlerimi de paylaştım şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim….
İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et