Anasayfa Teknoloji Haberleri Call of Duty Mobile Furyası

Call of Duty Mobile Furyası

by Ege


Bugün sizlere ACTIVISION abimizin göz bebeğinden bahsedeceğiz lafı uzatmadan efendim sizi şöyle alalım…..

ACTIVISION abimizin yaptığı ve de TENCENT GAMES’den bizzat destek aldığı bu yapım tabii ki CALL OF DUTY MOBILE öncelikle hala oynayan biri olarak bu oyun olmuş sevgili dostlar PUBG MOBILE’den çünkü gerçekten çok farklı oyun yapısı olsun kullanım rahatlığı olsun göz yormayan detayları olsun ve oyun modu çeşitliliği olsun biz TEKNOLOJİ HOCAM ekibi olarak bunu gerçekten çok beğendik ve de başarılı bulduk bizim gibi diğer dünya insanları da aynı düşünecek ki oyun yılın oyunu seçildi ve de 100 Milyon kullanıcıya ulaşıp rekorlar kırarak MARIO’dan sonra en çok oynanan oyunlara girmeyi başardı. Sezon etkinlikleri ve de SEASON PASS gibi satın alınabilir içeriklerle desteklenen bu yapıma ilgi çok büyük yakın zaman da E-SPOR işine giren bu yapım SONY sponsorluğunda bunu güncel olarak devam ettiriyor.

Bu yapıma ACTIVISION’ un göz bebeği dememizin elbette bir sebebi var bunun sebebi ACVTIVISION bildiğiniz üzere CALL OF DUTY yapımının arkasın da ki isim böyle oyunlar yapmak çok maliyetli olduğu gibi seslendirme idi  deneme idi vs idi bir sürü zaman ve para demekti ama CALL OF DUTY MOBILE’ın boyutu telefona indirdiğimiz içerik tam tamına 2.4 GB’lik bir içerik.

Dürüst olalım milyonlar harcayarak bir oyun mu yaparsınız yoksa binler harcayarak mı oyun yaparsınız veya sponsorluklar üzerinden mi oyun yaparsınız cevapları az çok duyar gibiyim 🙂

Efendim bu yazımızda sizlere öğrendiklerimizi bildiklerimizi anlatmak istedim şimdiden teşekkürlerimi sunar mutlu huzurlu günler dilerim…..

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et