Anasayfa Oyun Hata Çözümleri CS GO Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi Hatası Çözümü (Pure Server)

CS GO Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi Hatası Çözümü (Pure Server)

by Teknoloji Hocan

Bazı güncellemelerden sonra Counter Strike Global Offensive oyuncuları Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi hatası alıp oyuna giremiyorlar.

Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi hatasının sebebi oyun dosyalarınızın güncellemeden veya farklı sebeplerden dolayı bozulmasından kaynaklanıyor.
CS GO saf sunucu hatası çözümü için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.
Bu adımları uygulamadan önce CS GO üzerindeki crosshair, sensitivity gibi ayarlarınızı yedeklemeniz gerekmekte yapacağımız işlemler sonucunda ayarlar sıfırlanacaktır.
  1. Steam’i kapatın,
  2. Program Files(x86)SteamsteamappscommonCounter-Strike Global Offensivecsgo klasörüne gidin (bu yol sizin oyunu kurduğunuz klasöre göre değişebilir.)
  3. Bu klasördeki Models ve Materials klasörlerini seçip Shift ve Delete kısayoluyla silin,
  4. Steam’i tekrar açın ve Kütüphanenizden CS Go’ya sağ tıklayıp Özelliklere girin,
  5. Açılan pencereden önce “yerel dosyalar” sekmesine ardından bu sekme altından “Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula” butonuna tıklayın.
Bu işlemlerin ardından Steam sildiğimiz dosyaları düzgün halleri ile yeniden yükleyecek ve Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi hatasının giderilmesini sağlayacak.
Eğer tüm bu adımlara rağmen oyuna halen giriş yapamıyorsanız yeni bir güncellemeyi beklemenizi öneririm oyunda Global bir sorun olmuş olabilir.

İlginizi Çekebilir

2 yorumlar

Unknown Mayıs 5, 2020 - 10:59 pm

yaptım ama olmadı hatta oyunu sildim yinede olmadı

Yanıtla
Teknoloji Hocam Mayıs 5, 2020 - 11:53 pm

Yukarıdaki adımlar çoğu kişide sorunu çözüyor kendim de denedim. Ancak şu an fix için yeni bir güncelleme yayınlanacak diye biliyorum onun gelmesini bekleyebilirsiniz.

Yanıtla

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et