Anasayfa Teknoloji Haberleri CYBERPUNK 2077 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

CYBERPUNK 2077 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

by Ege
Karşınızda 2012 yılında yayınlanan fragmanı ile fakat 2020 de çıkacak olan bu koca yapım evet doğru tahmin ettiniz CYBERPUNK 2077‘yi sizler ile bugün konuşacağız….
Sözlerime başlamadan önce CD PROJEKT RED‘ e teşekkürlerimizi sunalım çünkü bu koskoca yapım ve de bu yapımın içinde hepimizin hayatında bir kez de olsa filmini izlediği KEANU REEVES‘i oyun için de bir karakter hatta oyun da ki ismi JOHNNY SILVERHAND olan bir karakteri hem sesiyle hem de dış görünüşü ile hayat verecek. Ve bu oyun Türkçe alt yazı ve arayüz ile bizleri karşılayacak böylesine güçlü bir yapımda Türkçe diline destek vermek gerçekten de takdir edilesi bizleri unutmayıp bizim dilimizi oyuna entegre eden sevgili saygıdeğer CD PROJEKT RED‘e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Gelgelim oyunla ilgili çok güzel bir lansman yapıldı ve bu oyunculara yönelik olan lansmanda 50 dakikalık çok güzel tatmin eden oynanış videosu ile bizleri karşıladı ve bu oyuna duyulan hasreti, özlemi biraz daha körükledi çünkü alışılmışın dışında bir oynanış ve de söylenene göre sadece 75-80 arası yan görev bakın dikkat edin ana hikaye demiyorum yan görevi ile bizleri daha da heyecanlandırıyor bu koca yürekli yapım. WITCHER serisi ile tanıdığımız bu Polonyalı oyun firması CD PROJEKT RED‘e gelen bir soru şu şekildeydi neden oyunu FPS yani birinci şahıs görüşü ile sunmak istediniz şeklindeydi. Yapımcılar buna şöyle yanıt verdi yarattığımız ortamı atmosferi daha doğrusu bu yapay dünyayı daha heyecan verici sürükleyici kılmak adına böyle bir karar aldık ve de geri dönüşler çok olumlu oldu çünkü baktığınız da o anda gerçekten NIGHT CITY‘ de ki bir paralı asker gibi hissediyorsunuz bunun yanı sıra böyle bir kararın oyunun geleceği adına daha faydalı olacağını düşünerek yaptıklarını belirtti. Tabii ki bu firmaya saygımız çok büyük çünkü bu firma 3 oyunla Avrupa’nın 2.büyük oyun firması gerçekten takdir etmek gerekiyor. O yüzden güvenimizi boşa çıkarmayacaklar gibi düşünüyoruz. Peki oyunculardan gelen yorumlar ne oldu FPS olmasına karşın herkesin aklına karakteri özelleştirip giydirebilecek miyiz gibi sorular geldi. Firma konuyla ilgili karakterin cinsiyetine kıyafetine kadar çok geniş yelpaze tuttuklarını belirtti ve cömert davrandıklarını da açıkça belirtti fakat FPS oyunun da bunun ne farkı olacak sadece kollarını göreceğiz gibi sorular da akıllara geldi tabii ki en iyisi Eylül 17’yi bekleyip görmek çünkü çıkış tarihi 17 Eylül 2020 olarak belirtilmişti.
NIGHT CITY demişken oyunumuzun geçeceği yapay şehrimizin ismi bu evet yaşayan en canlı aktif ve donuk olmayan yapay zekalar ile doldurulduğu söyleniyor şu anlık için elimizden beklemek dışında bir şey gelmiyor yapımcı firmanın yani CD PROJEKT RED‘i twitter dan takip edip Türkçe olarak teşekkür edip desteklerinizi firmaya gösterebilirsiniz çünkü bu kadar büyük firma varken sadece Türklere değer verip dilini ekleyen nadir firmalardan biridir saygıdeğer CD PROJEKT RED.

Oyunu tanıtırken oynadıkları PC şu şekildedir henüz net bir sistem gereksinimi açıklanmamıştır.

CYBERPUNK 2077 Tanıtılırken oynadıkları PC özellikleri;
CPU: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD Ryzen R5 1600
RAM: 16 GB RAM
HDD: 70 GB of space
GPU: AMD Radeon RX Vega 64 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et