Anasayfa Teknoloji Haberleri En İyi F/P Kablosuz Kulaklıklar 2021

En İyi F/P Kablosuz Kulaklıklar 2021

by Teknoloji Hocan

Sizler için 2020 yılındaki fiyat performans kablosuz kulaklıklarını listeledik. Listeye eklemediğimiz fakat sizin deneyimlediğiniz farklı kulaklık modellerini yorum olarak yazabilirsiniz.

En İyi F/P Kablosuz Kulaklıklar 2020
1-Xiaomi Redmi Airdots
Fiyat performans demişken Xiaomi’yi listeye koymamak olmaz. Airdots modeli oldukça popüler olan tasarımı şık uygun fiyatlı Bluetooth 5.0 destekleyen bir kulaklık ve şu anki piyasa fiyatı ortalama 149₺ civarında. Biraz daha pahalı olan Airdots pro 2 modeli ise 429₺.
En İyi F/P Kablosuz Kulaklıklar 2020
2-Haylou GT1
Haylou markası piyasada çok bilinmese de yorumları oldukça olumlu ve uygun fiyatlı bir kulaklık ile listemizde yerini alıyor. Oldukca iyi bir tasarımı olan Haylou GT1 modeli Bluetooth 5.0 ve şarj kutusu ile birlikte yaklaşık 12 saatlik kullanım süresi sunuyor. Fiyatı yaklaşık 140-150₺ arasında. Bir üst modeli GT1 Plus’da bakabilirsiniz onun fiyatı 200₺ civarında.

3-Anker SoundCore Life Note
Anker kulaklık ve ses sistemleriyle bilinen bir marka. SoundCore modeli Bluetooth 5.0 desteği ve  tek bir şarj ile 7 saatlik dinleme süresi, şarj kutusu ile 40 saate kadar dinleme olanağı sunuyor. Fiyatı 350-400₺ arasında.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et