Anasayfa Teknoloji Haberleri GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Haritası Nasıl Olacak?

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Haritası Nasıl Olacak?

by Ege
gta 6 ne zaman çıkıyor
Gta 6 Ne Zaman Çıkıyor

Bugün sizlerle birlikte efsane olan hem dünya da hem de ülkemiz de 7 den 70’e bilmeyenin olmadığı bir klasikten bahsedeceğiz gelin sizi şöyle alalım…..

Fazla eskiye gitmeden GTA tarihine şöyle küçük bir göz atalım oyun kuş bakışı oynanışıyla şu an pek ilgi çekici görünmese de 1997 yılında gayet yeterli bir grafik motoruna sahipti o zamanlar popülaritesi şu anki gibi tabi ki değildi fakat ilerleyen yıllar da firmayı güzel günler bekliyordu. Firma da bunu görmüş olacak ki GTA’ya karşı gelen yorumları dikkate alarak oyunu yıllar içinde şu an ki görünümüne kavuşturdular gelin hep beraber oyunun ilk çıktığı yıllardaki görselini inceleyelim; 
Grand Theft Auto (GTA 1) - Gameplay - YouTube
GTA - İndir
Oyunun şu anki görselini yani 2013 de çıkan GTA 5’i tercih ederiz birçoğumuz 🙂
Peki ya GTA 6 ne zaman çıkacak en son oyununu 2013’te yapan saygıdeğer ROCKSTAR GAMES abimiz 7 yıl geçmesine rağmen en ufak bir sızıntı vermedi ama 2020 de çıkan bir söylentiye göre oyunun haritası diğer GTA haritası kadar yani GTA 5 kadar büyük olmayacağı söylentileri dolaşmaya başladı. Gelgelelim firma bu konu ile ilgili kesin net bir açıklama da bulunmadı ama yine yıllar sonra bile hâlâ oynanmaya devam edecek olan bir oyun yapacakları kuşkusuz tabii bu firma ne kadar küçük harita yaparsa yapsın diğer firmaların biz büyük harita yaptık diyerek övünmesinin yanı sıra bu harita onları 4’e hatta 5’e bile katlayabilir. Yeni nesil konsolların da geleceği bir yıl olan 2020 yılı yani günümüz birçok yeniliğe ev sahipliği yapacak gibi görünüyor. Merakla firmayı takip ediyoruz peki bu ROCKSTAR GAMES‘in kurucuları kimlerdir?
DAN HOUSER VE SAM HOUSER kardeşlerdir. Tabii ki sadece bu ikisi değildir toplam 5 kurucu vardır bu iki kardeş ise GTA (GRAND THEFT AUTO) ‘yı yapan önemli ölçüde fikir sahipleri ve tetikleyici kişilerdir. Lakin geçtiğimiz aylar da 2020 Şubat ayın da yapımcılardan baş kuruculardan olan DAN HOUSER ayrılma kararı alıp şirketten gittiğin de çalışanlar pek de üzülmüş gibi değildiler aksine rahatladıklarını ifade eden bir yorum yaptıkları da yaşananlar arasındaydı yani konumuzu toparlayacak olursak. GTA 6 için 2020 sonuna doğru bir oynanış ve fragman gelebilir deniyor bunun denmesinin en büyük sebebi bir önceki makalemiz de yazdığımız en baba 2 konsolun bu yıl sonuna doğru çıkacağı için olabilir. Oyunla ilgili yani çıkması beklenen GTA 6 ile ilgili dünya da oyunculardan şöyle bir yorum geldi eğer yapımcılar dan yani baş kuruculardan birileri ayrıldıysa bu oyun ne kadar iyi olabilir ki denildi. Ama kimse bulunmaz hint kumaşı değildir bahsettiğimiz firma bağımsız bir firma değil kurumsal bir firmadır elbette bu tür olaylar için önemleri vardır hele ki bu firma ROCKSTAR GAMES ise… TEKNOLOJİ HOCAM ekibi olarak araştırdığımız ve öğrendiğimiz bazı bilgileri elimizin yazdığınca anlatmak sizlerle paylaşmak istedik umarız GTA açlığınızı biraz dindirebilmişizdir. 🙂 Okuduğunuz için teşekkür eder mutlu huzurlu günler dilerim saygılarımla…..

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et