Anasayfa Nedir? ve Nasıl Yapılır? Hello Neighbor nedir ?

Hello Neighbor nedir ?

by Ege
Dostlar bugün gündemde olan bir oyunla sizlerle beraberiz bugün karşımızda çizgi film grafikli bir yapım var karşımızda tabii çizgi film grafikli olmasına rağmen vaat ettiğinden güzel ve tatmin edici bir görüntüyle karşılıyor bizleri kısaca bahsedersek bu oyun korku gizlilik temalı bir oyun isminizden de anlayacağınız üzere komşumuzun sakladığı sırları öğrenmek için onun evine gizlice girmeye çalışıp komşularından sakladığı gerçekleri öğrenmeye çalıştığımız bir oyun efendim.
Yazımda oyun şöyle böyle diyerek bahsetmeyeceğim çünkü bu tür incelemeleri yapan çok ciddi emek veren siteler var sadece ben üzerinden kısa özet geçeceğim. Yani dostlar kısacası bu oyun oyun severler den ve korku sever oyun severler den gayet başarılı notlar almıştır oyun dünyasında adını sıkça duyarız bu yapımın peki bu oyun mobilde oynanabiliyor mu dediğiniz duydum evet kankam mobil’de de oynayabiliyorsun bu değerli yapımı telefonundan hemen üj bej fotoyu videoyu siliyorsun yüklüyorsun kankam.. Yapımcılara buradan sesleniyorum sponsor olun lütfen 🙂 Efendim gelelim oynanır mı evde olduğumuz bugünlerde oynanır dostlar diğer mobil yazılarımız sitemiz de mevcuttur okuyun okutun kankam sağlıklı kalın dikkat et kankam…….

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et