Anasayfa Teknoloji Haberleri Monster notebook alınır mı ?

Monster notebook alınır mı ?

by Ege
Dostlar konuyu fazla uzatmadan hemen başlıyorum…
Biz değerli PC kullanıcılarının sıklıkla kendilerine yakınlarına sorduğu bir soru ile karşılaşıyoruz bugün Masaüstü mü Dizüstü mü? Bugün hep birlikte dizüstü bilgisayar denilince isim yapmış bir markayı konu alacağız karşımızda Monster notebook bu değerli ürünümüz biraz tuzlu olmakla beraber herkesin hayallerini süsleyen bir canavar bu canavarı almak istesek ne kadarı gözden çıkarmak gerekir bu arkadaşlarımızdan biri almak için minimum 6,699 TL cik ödememiz gerekiyor.
Bu ödeyeceğimiz tutar Monster abimizin sadece en düşük modelini alabiliyoruz. Bu arkadaşlarımızın içinde işletim sistemi yani Windows’ta bulunmuyor yani almamız gerekiyor. Bunun için şu an güncel fiyatlardan basit bir Windows programı 574 TL cik yani toplamda 7,273 TL ye giriş seviyesi bir pc’imiz oluyor alacağınız bu pc de oyunları da ultra oynarım diye düşünmeyin bu sistem sadece bizi 1 yıl götürür her yıl moda gibi değişen pc’ler den anlayabiliyoruz bu sistemin bizi fazla idare etmeyeceğini bu bahsettiğimiz sistemin adı ise;
Abra A5 V13.4.3 15,6 linkten bakabilirsiniz.
Üst seviye bir monster oyun notebooku Tulpar T7 V18.2.1 17.3 fiyatı ise Windows dahil korkmayın efendim 20,199 TL cik olarak karşımıza çıkıyor.
Geldik alınır mı alınmaz mı noktasına sizlere teknik özelliklerinden bahsetmeyeceğim şahsi fikrimi paylaşacağım. Kankacım bu pc yi ben almam neden almam öncelikle çok daha düşük bir fiyata ihtiyacım varsa toplama pc yaparım onu kullanırım bir pc ye oyun için sadece bu fiyatı vermek pek akıl karı değil ama yok kanka benim buna verecek param var diyorsanız önden buyurun efendim buna verilecek para olsa bile insanın yüreğini sızlatan bir miktar bu çünkü asgari ücretle geçinen bir aile yılda 27,888 Türk Lirası kazanıyor. Gerisi size kalmış kankacım bana göre bu notebook alınmaz çok daha ucuz demiyorum artık günümüzde ucuz kavramı kalmadığı için çok daha uygun fiyatlı bir pc sizi canavar gibi götürür bol bol inceleme yapın kankalarım araştırın tek bir ürüne bağlı kalmayın bana sorarsanız gidin telefon alın gelecek mobilde dostlar mobil bir oyunun 100 milyon gibi dudak uçuklatan bir kullanıcısı var ve de kazançları da iyi bu makale CALL OF DUTY MOBILE FURYASI olarak sitemizde mevcut kankalar teşekkür eder sağlıklı günler dilerim oyunla kalın aman he save yapmayı unutmayın…..

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et