PUBG Mobile Bu hesap ile yeni bir sürümden giriş yapıldı Hatası 2021 - Teknoloji Hocan - Teknoloji Haberleri ve Hata Çözümleri

PUBG Mobile Bu hesap ile yeni bir sürümden giriş yapıldı Hatası 2021


PUBG Mobile "Bu hesap ile yeni bir sürümden giriş yapıldı" Hatası


PUBG Mobile
oyuncuları gelen yeni bir güncellemeyle beraber "Bu hesap ile yeni bir sürümden giriş yapıldı. Artık eski sürümlerden giriş yapılamaz." Şeklinde bir hata ile karşılaşıyor. Reddit üzerinden de kullanıcıların belirttiğine göre genellikle iki farklı cihazdan aynı hesabı kullanan kullanıcılar bu hatayı almaya başlamış durumda. Bir çok kullanıcı Android cihazları üzerinden PUBG Mobile'a girebilmişken aynı hesapla iPhone cihazlarından giriş yapamıyor ve "bu hesap ile yeni bir sürümden giriş yapıldı" hatasını alıyor.
Henüz bu hatayla ilgili kesin bir çözüm belirtilmemiş. Oyuncular hesaplarına giriş yapmadan farklı bir hesapla veya misafir kullanıcı olarak oyunu oynayabiliyor. Muhtemelen hata iki farklı cihaz kullanan oyuncuların cihazlarındaki PUBG sürümlerinin uyuşmazlığından kaynaklanıyor. Tencent'in bir güncelleme yayınlamasını beklerken herhangi bir çözüm yolu bulunması durumunda hemen paylaşacağız.
Destek için aşağıdaki linkten bize ulaşın kısmına tıklayarak, PUBG Mobile İletişim Formunu doldurup destek isteyebilirsiniz.

Yorum Gönderme

12 Yorumlar

 1. ya nasıl düzelicek bu giremiyorum be

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. aynı durumdayız biran once duzeltılmesi lazım

   Sil
 2. oyunun git gide içine sıçıyorlar resmen. o kadar oyna oyna şimdi gelmiş yeni sürümden giriş yapıldı. çıkış yaptım pcden gene denedim olmadı. telefona yeni bi güncelleme daha atıp acilen düzeltilmesi gerekiyor

  YanıtlayınSil
 3. Ne zaman duzelecek arkadaşlar bu olay tabletten oyuna giremiyorum

  YanıtlayınSil
 4. bende telefondan girdim tabletten giremiyorum

  YanıtlayınSil
 5. Ben hiç bir yerden giremiyorum arkadaşlar çözümü bulan varsa lütfen yardımcı olsun

  YanıtlayınSil
 6. Android telefondan deniyorum ama olmuyor güncelleme bir an önce gelsin

  YanıtlayınSil