Anasayfa Teknoloji Haberleri Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ve Yeni Operatörler

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ve Yeni Operatörler

by Ege
Saygıdeğer oyuncular bilgiye aç kitap kurtları bugün sizlerle başlıktan da anlayacağınız üzere Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege hakkında dilimizin döndüğünce araştırmalarımız ve de incelemelerimiz sonucunda öğrendiklerimizi paylaşmak istiyoruz gelin sizi şöyle alalım….
1 Aralık 2015’te oyunlarını yani Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’i bizlerle buluşturan UBISOFT firmasını kutluyoruz. Oyunlarını başta Türkçe yapmayan bu firma Türkiye oyuncu topluluğundan da baskı gelince aynı zaman da Türkiye de ki oynama satın alma grafiğini incelediklerinde bir hayli fazla olduğunu görmüştüler bunu attıkları bazı twitlerden görebiliriz UBISOFT’un attığı bir twitde dünyanın geri kalanına baktığımızda Türkiye’de de bir hayli fazla bir oyuncu topluluğu olduğunu fark ettik bunun için hepsine teşekkür ediyoruz demişti. Bunun üzerine firma bir süre sonra Türkçe dil desteğini Türkiye’deki Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyuncularıyla buluşturmuştu. Bu durumla birlikte satışları yükselen UBISOFT Türkiye pazarından memnun olduklarını da belirtmişti.
Sevgili UBISOFT demek ki bir oyunu Türkçe yaparsak veya sattığımız ülkenin dilin de oynama hakkını oyunculara verirsek geri dönüşte bir hayli yüksek olur tabii ki bu aynı özveriyi Assassins Creed serilerin de de görmek isterdik ama şu anlık böyle bir hamle gelmedi UBISOFT cephesinden ilerleyen yıllar da umarız ki bu imkanı bu hakkı da bizlere sunarlar.
Türkiye de ki oyuncu topluluğunun en çok istediği firmayı sürekli dar boğaz ettiği diğer konu ise Türk operatörler gelecek mi? İdi. Çünkü Afrikalı, Hindistanlı, Japon, Amerikalı, Fransız, vb gibi birçok ülkenin askeri gücünü içeren oyun Türk operatörleri de acaba gelecek mi diye oyunculara sorduruyor.
Bir diğer bilgi ise yapımcılardan birinin açıklamasın da her zaman yeni fikirlere açığız önümüzde ki hedefimiz 100 operatöre ulaşmak önümüzde uzun bir yol var tabii ki de Türkiye’ye gelmek isteriz ama şu anlık böyle bir çalışmamız yok demişti. Yani şu an için beklemek en iyi çözüm ama tabii ki UBISOFT’un resmi Türkiye hesapları da açtığını göz ardı etmeyelim linklere tıklayarak UBISOFT Türkiye’nin hesaplarına ulaşabilirsiniz.
UBISOFT’un Resmi Türkiye Twitter hesabına isteklerinizi yazabilirsiniz.

TEKNOLOJİ HOCAM ekibi olarak sizleri fazla sıkmadan elimizden geldiğince bildiklerimizi düşüncelerimizi aktarmaya çalıştık umarız okurken keyif almışsınızdır mutlu huzurlu bir hayat dilerim saygılarımla…

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et