Anasayfa Teknoloji Haberleri THODEX Vurgununda CEO’nun Kardeşlerinin İfadesi Ortaya Çıktı

THODEX Vurgununda CEO’nun Kardeşlerinin İfadesi Ortaya Çıktı

by Teknoloji Hocan

 

Geçtiğimiz günlere adını sıkça duyduğumuz kripto para borsası THODEX’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in 400 bin civarında kullanıcısını dolandırdığı iddia edilen soruşturmada kız kardeş Serap Özer ve abisi Gökhan Özer’in ifadelerine ulaşıldı.

DHA’nın paylaştığı bilgilere göre, Serap Özer kardeşi Faruk Özer’in şirketin tek yönetici olduğunu belirtti. Kendisinin ise 3 yıldır ofis işleri ile ilgilendiğini belirtti. Ayrıca Faruk Özer’in yurtdışına gitmeden önce kendisinden şirketin hacklenme raporu, dava dökümanları ve bütçeyle alakalı belgeleri de isteyip yanında götürdüğünü belirtti. Faruk Özer’in yurtdışına gitmeden önce kendisine ortak arama amacıyla çıkacağını belirttiğini söyledi.

Abisi Güven Özer ise, kendisinin bir reklam şirketi olduğunu ve THODEX ile bağlantısı olmadığını belirtti. Kardeşinin kendisinden banka hesabı açması istediğini fakat bu hesabı kendisinin hiç kullanmadığını belirtti. Güven Özer’in şirketin gizli yöneticisi olduğu yönündeki beyanlar değerlendirildi.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et