Anasayfa Windows Hata Çözümleri Google Chrome Adsız Hatası Çözümü

Google Chrome Adsız Hatası Çözümü

by Teknoloji Hocan

 

Google Chrome Adsız Hatası Çözümü

Google Chrome Adsız Hatası alıyorsanız Chrome’u sıfırlamanız gerekmektedir. Google Chrome nasıl sıfırlanır? Chrome Sıfırlama yöntemleri aşağıda.

Not: İki yöntemde tarayıcınızı sıfırlayacaktır ve Gmail hesabınızla yeniden giriş yapmanız gerekecektir. 2. Yöntem daha kolay uygulanabilir.

1. Yöntem Chrome’u Manuel Sıfırlama:

Öncelikle Google Chrome’u kapatın ardından Windows arama yerine “çalıştır” yazarak veya “Win+R” kısayolunu kullanarak Çalıştırı açın. Açılan ekrana appdata yazın ve tamama tıklayın.

Açılan pencerede sırasıyla LocalGoogleChrome klasörlerini açın. Chrome klasörünün içindeki User Data Klasörüne girip içindeki tüm dosyaları silin. User Data klasörü kalsın yalnızca içindekiler silinsin. Chrome’u tekrar açın ve giriş yapın sorunun çözüldüğünü kontrol edin.
2. Yöntem Chrome’u Ayarlardan Sıfırlama
Bu yöntem direk tarayıcının kendi içerisinden sıfırlama yöntemidir. Chrome ile ilgili herhangi bir sorunda ve tarayıcınız bozulduğunda bu yöntemi her seferinde uygulayabilirsiniz. 
Chrome’u Açın ve adres satırına chrome://settings/reset yazıp enterlayın. Açılan ekrandan “Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyin” seçeneğine tıklayıp gelen uyarıda Ayarları Sıfırla butonuna tıklayın. Bir süre bekledikten sonra tarayıcınız sıfırlanmış olacak. Tarayıcıyı açıp sorunun giderildiğini kontrol edin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et