Anasayfa Teknoloji Haberleri FaceTime Android’e Geliyor

FaceTime Android’e Geliyor

by Ege

Apple’ın iOS 15’inde, Android ve Windows cihazları olan kişiler iPhone’a ihtiyaç duymadan FaceTime aramalarına katılabilecek.

Android ve Windows kullanıcılarının kutlama yapmak için bir nedeni var: Yakında iPhone kullanan arkadaşlarınıza FaceTime aramalarında katılabileceksiniz. Apple, haberleri iOS, iPadOS ve MacOS’a yönelik bir dizi başka güncellemenin yanı sıra Pazartesi günü düzenlenen yıllık Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda açıkladı.

FaceTime, yaklaşan iOS 15 işletim sisteminde, katılımcı ızgara görünümü ve aramaları planlama yeteneği de dahil olmak üzere Zoom ve Microsoft Teams gibi görünmesini ve çalışmasını sağlayacak birkaç yükseltme alıyor. Yeni işletim sistemi ayrıca FaceTime’a uzamsal ses getirecek ve bu da insanların seslerini daha doğal bir his için ekrandaki konumlarından geliyormuş gibi ses çıkaracak.

iOS 15 tahminen sonbaharda piyasaya sürülecek. Yeni işletim sistemini indirdikten sonra, hangi cihazı kullanırsanız kullanın FaceTime aramalarına katılabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et