Anasayfa Teknoloji Haberleri FIFA 22 Online Kariyer Modu Geliyor!

FIFA 22 Online Kariyer Modu Geliyor!

by Ege

FIFA’nın meslek modu, her yeni FIFA oyununda bir evvelki yılın oyunu ile ortasında asgarî güncellemeler alıyor ve çok az sayıda değişiklik gösteriyordu. Lakin FIFA 22’de işler değişecek üzere.

FIFA 22 hakkında gelen yeni bilgilere nazaran EA, bu sene meslek moduna özel bir dizi değişiklik planlıyor. Bunlar ortasında en kıymetli yenilik ise, FIFA 22’ye gelecek olan online meslek modu!

Futbolseverler tarafından uzun vakittir beklenen Çevrimiçi Meslek modu, sonunda FIFA 22’ye gelecek üzere görünüyor. Pekala, bu haberin kaynağı ne?

EA, bu bahiste bir iş ilanı vermiş. FIFA 22’ye özel olarak çalışacak yazılım mühendisleri için iş ilanı veren EA, iş ilanına motamot şunları yazmış:

“Çevrimiçi yazılım mühendisi olarak, ister çevrimiçi meslek modumuzda, ister en son grupta, ister temel çevrimiçi sistem ve protokollerde olsun, ağ kontaklı oyun geliştirme ekinimizi oluşturmaya yardımcı olacaksınız.”

Buna bakarak FIFA severlere güzel olsun diyoruz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et