Anasayfa Teknoloji Haberleri Lego’dan Bire Bir Lamborghini Yaptılar

Lego’dan Bire Bir Lamborghini Yaptılar

by Ege

Lamborghini ve Lego, Salı günü bu arabayı ortaya çıkardı ve Lego yüklü dev Lambo, 154 farklı Lego öğesinden oluşuyor. Bunlardan yirmi tanesi sadece bu proje için özel kalıplardan oluştu. Bir Lamborghini yaparken genellikle o özel kalıplara ihtiyaç duyarsınız.

Nihai sonuç, yan yana park edildiğinde fotoğraflardaki gerçek arabayı yansıtma konusunda gerçekten harika bir iş çıkarıyor. Bazen, Lego tuğlaları bir aracın hatlarını yeterince iyi yakalayamazsa, bu projeler o kadar da iyi sonuç vermez. Sanırım o özel kalıplar burada büyük bir fark yarattı. 15 kişilik bir ekip, 8.660 saat süren aracın montajını projeye akıttı. Grup, Lego Technic parçalarından görülen tüm aydınlatma unsurlarını bile yarattı. Sian’ın adı “flaş” veya “yıldırım” anlamına geliyor, bu nedenle süper otomobilin çizgilerinin şimşek şeklini ortaya çıkarmak için aydınlatması mantıklı.

Şirketler, bunun aynı zamanda boya fırçası efektli UV renkli kaplamaya sahip ilk büyük ölçekli Lego eseri olduğunu söyledi. Tanıdık geliyorsa, bunun nedeni, kendiniz satın alabileceğiniz ve monte edebileceğiniz Lego Technic 1:8 ölçekli araba ile eşleşmesidir. Bunun için Lamborghini onu otomobil üreticisinin boyahanesinde boyadı.

Lego size tam olarak bu makineyi yapmak için bir kit satmayacak olsa da, yine de Lego Technic modelini alabilirsiniz. Bu yaratımın oluşturduğu on binlerce parçayı yönetmek muhtemelen çok daha kolaydır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et