Anasayfa Teknoloji Haberleri Razer, N95 “Oyuncu” Maskesini Satışa Sunuyor

Razer, N95 “Oyuncu” Maskesini Satışa Sunuyor

by Ege

Razer, E3’te bize, bu yılın başlarında CES’te büyük ilgi gören bir konsept tasarımı olan Project Hazel N95 maskesi hakkında bir güncelleme verdi. Özellikle şeffaf kısımda buğu önleyici kaplama olmak üzere bazı yeni özelliklere sahip ve daha akıcı olması için biraz yeniden tasarlanmış gibi görünüyor. Sınırlı sayıda piyasaya sürülmesi, ilk satışın Ekim civarında yapılması planlanıyor. Ayrıca şimdi Instagram üzerinde bu maskeyi filtre olarak deneyebilirsiniz.

Razer CEO’su Min-Liang Tan, Mart ayında yaptığı açıklamada, birçok insan koronavirüs aşılarının devam eden dağıtımı nedeniyle maskenin biraz geç gelebileceğini düşünse de, nedenini açıkladı. Tan, “Aşılarla bile, hala maskelenmeniz gerektiğini duyduk, çünkü hala risk faktörü var – aşılanmış olsanız bile yine de inanılmaz derecede dikkatli olmanız gerekiyor” dedi. birçok ülkenin tam olarak aşılanmasına bir veya iki yıl daha kaldığını da sözlerine ekledi.
Razer’ın sitesinde maskeyle ilgili daha detaylı görsellere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et