Anasayfa Teknoloji Haberleri Realme’nin Gizemli Aygıtı TENAA’da Listelendi

Realme’nin Gizemli Aygıtı TENAA’da Listelendi

by Ege

Realme, ürettiği bütçe dostu aygıtları ile dikkat çeken bir marka. Shenzhen merkezli teknoloji şirketi, son vakitlerde çıkarttığı uygun fiyatlı aygıtlara ek olarak yeni aygıtlar da tanıtacağını açıklamıştı.

Herkes yeni açıklanacak telefonları beklerken gizemli bir Realme aygıtı TENAA’da listelendi. Listelendikten birkaç dakika sonra kaldırılan gizemli aygıtın özelliklerini, bir Weibo kullanıcısı ekran imgesi aldı.

TENAA’da ortaya çıkan aygıtın özellikleri:

Weibo’da ortaya çıkan aygıtın özelliklerine bakacak olursak sızıntıyı yapan kişi, aygıtın 6,65 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğünde OLED bir panelle geleceğini söylüyor. Bu ekranın birebir vakitte HRR takviyesine de sahip olması bekleniyor. Sızdırılan başka özellikler ortasındaysa 4.500 mAh’lik batarya kapasitesi yer alıyor.

Weibo kullanıcısı bu bilgilere ek olarak aygıtın Snapdragon 778G ya da Snapdragon 870 ile geleceğini sav etti. Bunun nedeni ise bahsi geçen yongalara (SoC) sahip iki Realme telefonun yakında piyasaya sürülecek olması lakin RMX3366’nın gücünü hangi yongadan alacağı şimdi bilinmiyor.

Realme’nin yeni akıllı telefonuyla ilgili bilinenler şimdilik bu kadarla hudutlu olsa da RMX3366 model numaralı aygıtın yakın vakitte öbür aygıtlarla birlikte tanıtılması bekleniyor. Yaşanacak gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et