Anasayfa Teknoloji Haberleri TikTok, Zorbalık Karşıtı Kampanya Başlatıyor

TikTok, Zorbalık Karşıtı Kampanya Başlatıyor

by Ege

Bugünden itibaren, TikTok’un hesaplarında gönderilen bazı güzel yeni animasyonlar görebilirsiniz. Şirket, zorbalığa karşı bir kampanya videoları hazırlamak için platformunun popüler animatörlerinden altısıyla anlaştı. Videoların tamamı animatörler tarafından yazıldı ve oluşturuldu.

TikTok, kampanyayı tacizle mücadele stratejisinin bir parçası olarak görüyor. Akla gelen ilk şey moderatör ekipleri olsa da, şirket kullanıcıların kuralları bildiğinden emin olmak istiyor. Ve kuralların kullanıcılara daha iyi aktarılması için bu animasyonlardan yararlanmak istiyor.

Şirket, tacizle mücadele önlemlerini iyileştirmek için geçtiğimiz yıl uygulamasında uygulamasında bir dizi güncelleme yaptı. Artık, kötü bir yorum gönderdiklerini algılarsa kullanıcıları uyaran bir açılır pencere var ve içerik oluşturucular artık kullanıcıları şikayet etme, engelleme ve yorumları toplu olarak silme olanağına sahip.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et