Anasayfa Teknoloji Haberleri Türkiye’de İnternet Fiyatlarına Yeni Zam

Türkiye’de İnternet Fiyatlarına Yeni Zam

by Ege

Türkiye’nin en çok kullanılan internet sağlayıcılarından Türknet, İnternet fiyatına %17 oranında zam yaptığını açıkladı.

Türknet’in zam ile ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“Size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız ve yatırımlarımız sürekli devam ediyor. Ancak aynı oranda maliyetlerimiz de artıyor. Yükselen kurlar, hizmet aldığımız firmaların yansıttığı artışlar, yıllık enflasyon oranı gibi sebeplerin yanında bu yıl ek olarak Özel İletişim Vergisi (ÖİV)’nin yükselmesi ve veri kullanımının yüzde 29 artması fiyat artışı yapmamızı kaçınılmaz hale getirdi. Biz her zaman olduğu gibi kullanıcılarımızı düşünerek bu artışı olabilecek en minimum miktarlarda yapmaya çalıştık.

Yılda bir kez yaptığımız fiyat artışı ile temmuz ayı itibariyle kullandığınız internet hizmetinin fiyatı “95 TL” olacak.

Biz her zaman yüksek hızlı internetin herkesin hakkı olduğuna inanıyor ve çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Artık tüm kullanıcılarımıza altyapılarının desteklediği en yüksek hızları sınır koymadan sunuyoruz. Sizin de altyapınız 100 mbps’e kadar internet hızını desteklediği için ekstra 4,90 TL ödeyerek bu hızları kullanabilirsiniz. Böylece temmuz ayından itibaren toplamda 99,90 TL’ye Türkiye’nin en hızlı internetlerinden birine sahip olabilirsiniz.”

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et