Anasayfa Teknoloji Haberleri Uygun Fiyatlı 5G Telefon Galaxy A32 İncelemesi

Uygun Fiyatlı 5G Telefon Galaxy A32 İncelemesi

by Ege

5G Android telefon arıyorsanız ve mümkün olduğunca uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız bu Samsung Galaxy A32‘ye göz atabilirsiniz. Her ne kadar özellikleri pek tatmin edici olmasa da uygun fiyat arayan kullanıcılar için iyi bir model olabilir.

Samsun Galaxy A32 Özellikleri

GALAXY A32 5G EKRAN, PERFORMANS VE TASARIM

A32 5G, büyük bir 6,5 inç 720p LCD panele sahiptir. Renkler biraz düz ve soluk görünüyor ve doğrudan güneş ışığında görülebilecek kadar parlak olsa da, ekranın yansıtıcı plastik koruyucu paneli bunu zorlaştırıyor. Bu kadar geniş bir ekrana yayılacak kadar düşük bir çözünürlük olduğundan, yakından bakarsanız biraz pikselleşme görebilirsiniz. Bu sebepten ekran çözünürlüğü konusunda zayıf olduğunu belirtmeliyiz.

İşlemci kısmında MediaTek Dimensity 720 5G işlemci kullanıyor. Galaxy A32 5G, MediaTek işlemciyi 4GB RAM ile destekliyor. Tüm bunları ise 5.000 mAH kapasiteli bir batarya ile güçlendiriyor. Pil ömrü konusunda oldukça iyi olduğunu belirtmeliyiz.

SAMSUNG GALAXY A32 5G KAMERA ÖZELLİKLERİ

A32 5G’nin arka panelinde 3 kamerası ve bir sensörü var bunlar: 48 megapiksel standart genişlik ve 8 megapiksel ultra geniş. Çok iyi olmayan 5 megapiksellik bir makro kamera ve portre modundaki fotoğraflara yardımcı olabilecek veya olmayabilecek 2 megapiksel derinlik sensörü olarak konumlandırılmış Ayrıca ön tarafta 13 megapiksellik bir selfie kamerası var.

Telefonun fiyatı düşünüldüğünde A32 5G’nin ana kamerası yeterince iyi bir performans sergiliyor. Diğer telefonların çoğu gibi, iyi ışıkta çok güzel fotoğraflar çekiyor. Ancak, iç mekanlar gibi daha az iyi aydınlatmada kameranın eksilerini görmeye başlıyorsunuz. Ayrıca optik sabitleme özelliğinin olmadığını da belirtmeliyiz.

Tüm bunların ışığında fiyat performans bir 5G telefonu olduğunu söyleyebiliriz. Eğer uygun fiyatlı ve giriş seviyesi bir 5G telefon arıyorsanız size uygun bir model olabilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et