Anasayfa Teknoloji Haberleri STEAM Yaz İndirimleri

STEAM Yaz İndirimleri

by admin
Bugün oyun dünyasının yakından tanıdığı market broşürü bakar gibi her gün girip baktığımız kimi zaman mutlu kimi zaman hayal kırıklığı yaşadığımız o platformu konuşacağız evet tabii ki STEAM abimizden bahsediyorum buyurun efendim şöyle alalım….
PC kullanıcılarının özellikle oyun için PC kullanan arkadaşlarımızın ve tabii bizlerin bilgisayarlarının olmazsa olmazlardan biri olan STEAM‘den konuşacağız nedir bu STEAM ne işe yarar bir nevi dijital market olan bu platform çoğu oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır yaptığı uçuk indirimler ile ününe ün katmıştır bahar indirimi yaz indirimi gibi bir sürü özel günler de aylar da indirim görmek mümkün olan bu platformda oyuncuların uğrak merkezidir. VALVE tabanlı olan bu platform bizleri eşsiz oyunlara erişim imkanı sağlıyor. 2019’da ulaşılan bir haber de 1 Milyar kullanıcıya ev sahipliği yaptığı söyleniyordu. Bu kapsamda ne kadar fazla kişiye hitap ettiğini söyleyebiliriz. İndirimlerden avantajlardan bahsetmişken STEAM yaz indirimleri 25 HAZİRAN-9 TEMMUZ olarak karşımıza çıkıyor. Bu da bizleri sevindiren bir durum tabii ki 🙂
Dijital market ile ilgili bir diğer konu da STEAM’in köklü bir değişiklik getireceği bu değişikliğin şu anlık kesin bir doğruluğu yok çünkü açıklanan veriler twitler olsa bile GOOGLE STADIA‘da hayal kırıklıklarıyla sonuçlanmıştı NVIDIA NOW için de aynı şeyi söylemek mümkün hâl böyle olunca şu anlık indirimlere sevinmekten başka bir seçenek gelmiyor elimizden çünkü en azından STEAM cephesinden bir yaz indirimi geleceğini hepimiz biliyorduk.
Gelgelim bu eşsiz dijital marketin en büyük rakibi olarak EPIC GAMES olarak gösteriliyor.
Sizlere bugün oyunlara biraz daha indirimli almamızı sağlayan kullanıcı sayısıyla dudak uçuklatan bir kuruluşla karşıladık umarız beğenmişsinizdir. TEKNOLOJİ HOCAM ekibi olarak mutlu huzurlu günler dileriz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et