Anasayfa Teknoloji Haberleri Twitter Blue Abonelik Hizmeti Kullanıma Sunuldu

Twitter Blue Abonelik Hizmeti Kullanıma Sunuldu

by admin

Twitter, Perşembe günü Avustralya ve Kanada’da yeni abonelik hizmeti Twitter Blue‘yu başlatıyor.
Twitter, ücretli ekstra hizmetin “tweet’i geri al” düğmesi, yer imleri ve okuyucu modu gibi özellikler ekleyeceğini söyledi.
Sınırlı lansman, müşterilerin ne aradığını “daha derinden anlamak” için tasarlandı.
Ancak şirket, platformun kullanımı ücretsiz sürümünün de kalacağını söyledi.
Şirket yaptığı açıklamada, “Twitter’ı çok kullanan insanlardan duyduk ve çok şey ifade ediyoruz, her zaman ihtiyaçlarını karşılayan güç özellikleri oluşturmayız” dedi.
“Bu geri bildirimi ciddiye aldık ve Twitter’ı kullanan kişilere en çok aradıkları şeyi verecek bir çözüm geliştiriyor ve yineliyoruz: Twitter’daki deneyimlerini bir üst düzeye çıkaracak özel özelliklere ve avantajlara erişim. “

Twitter, yeni aboneliğin ücretsiz deneyimi baltalamak için değil, “isteyenler için” “gelişmiş ve tamamlayıcı” özellikler sunmak için tasarlandığını ve abonelik hizmetinin aylık Kanada doları olarak 3,49 dolara ve Avustralya doları olarak 4,49 dolara mal olacağını söyledi.

Twitter Blue’nin Avantajları
Twitter, abonelerin “avantajlar” alacağını söyledi – telefon ana ekranları için özelleştirilebilir uygulama simgeleri ve uygulama için “eğlenceli renk temaları” olarak adlandırdığı gibi örnekler verdi.
Ancak şirket, “özel” bir müşteri desteğine de erişebileceklerini söylüyor.
Twitter’ın kullanıcı isteklerinden ilham aldığını söylediği ek özellikler şunları içerir:
Kullanıcıların kaydedilen tweet’leri daha kolay düzenlemesine yardımcı olmak için tasarlanmış yer imi klasörleri,
Açık hataların hızlı bir şekilde düzeltilmesini sağlamak için, tweet’in herkese açık olarak görüntülenmesinden önce kullanıcıların gönderildikten sonra 30 saniyeye kadar bir zamanlayıcı ayarlamasına olanak tanıyan tweet’i geri al,
Uzun tweet dizilerini okunması daha kolay metne dönüştüren okuyucu modu.

Son olarak “Zaman içinde abonelerimiz için geri bildirimleri dinleyeceğiz ve daha da fazla özellik ve avantaj oluşturacağız” denildi.

İlginizi Çekebilir

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et